м. Харків, вул. Космічна, 21, БЦ Space Hall, оф. 702

Ремонт Xiaomi Mi 11 в Харкові

Ремонт xiaomi mi11
  • Ремонт після потрапляння рідини xiaomi mi 11
    Ремонт після потрапляння рідини xiaomi mi 11 від 799 грн

Шо робити, коли не працює Xiaomi Mi 11?

В mi 11, мабуть, найбільш досконалий екран сьогодення. Так він і коштує своїх грошей. Але не варто впадати у відчай, на допомогу завжди прийдуть добрі майстри з авторизованого сервісного центру Xiaomi — компанії Олмак. Ми швидко і якісно полагодим Ваш чудовий апарат та дамо цінну пораду (безкоштовно:)

Причин, через які перестав працювати mi 11, як і будь-який складний апарат може бути безліч. Хоча це дуже досконала модель, але фізичні закони діють без виключень.  І в цій ситуції не варто впадати у відчай, на допомогу завжди прийдуть добрі майстри з авторизованого сервісного центру Xiaomi — компанії Олмак. Ми швидко і якісно полагодим Ваш чудовий апарат та дамо цінну пораду (безкоштовно:)

Так може бути, хоча й не повинно. Причин, через які mi 11, як і будь-який інший складний апарат може вийти з ладу безліч. Хоч це й флагман — кращій апарат від Xiaomi, але він, як складний комп’ютер потребує іноді обслуговування. І в цій ситуації також не слід впадати у відчай, на допомогу завжди прийдуть добрі майстри з авторизованого сервісного центру Xiaomi — компанії Олмак. Ми швидко і якісно полагодим Ваш чудовий апарат та дамо цінну пораду (безкоштовно:)

Як ми ремонтуємо пошкоджену техніку Xiaomi?

Відразу намагаємось, враховуючи багаторічний досвід, визначити характер пошкоджень та ступінь складності ремонту. Ми складаємо за словами кліента детальний опис дефекту. Якшо трапляється гарантійний випадок — ми оформлюємо безкоштовне обслуговування. Якщо Ваш апарат не підлягає гарантіїї — оформлюємо безкоштовну діагностику.

Відразу після прийомки апарат передається інженеру для детального аналізу і рекомендацій шодо відновлення. Інженер максимально швидко надає інформацію про строки та ціну ремонту замовнику. У разі неможливості або недоцільності ремонту, плата за діагностику відсутня.

Цей етап найприємніший, бо відновлений апарат вже скоро знов радуватиме свого власника. Інженер робить останні тести й передає відремонтований апарат Вам. Це дуже чутлива мить, коли всі радіють гарно виконаній роботі. Ми за це отримуємо зароблені гроші, а ви — повністю полагоджений апарат з гарантією на всі виконані роботи.

Поширені запитання про ремонт Xiaomi

Більшість випадків, наприклад, заміна програмного забезпечення та запчастин потребують небагато часу, від 1 години. Але, якщо ремонт складний, наприклад, апарат не вмикається чи потрапив у рідину — декілька днів.

На всі виконані роботи надається гарантія 14 днів.

Ціна ремонта Xiaomi Mi 11 починається з 499 грн і залежить від вартості запчастин.

Потрібна допомога з іншим приладом? Подзвони нам або залиш свій номер, ми із задоволенням допоможемо.

Узнать о ремонте

recall

Введите номер телефона, мы перезвоним Вам в ближайшее время.