м. Харків, вул. Космічна, 21, БЦ Space Hall, оф. 702

Ремонт Xiaomi Mi 9t

Ремонт mi9t

Шо робити, коли не працює Xiaomi Mi 9t?

Mi 9t дуже гарний й потужний телефон з чудовим Amoled екраном. Цей екран. І не слід впадати у відчай, якшо єкран розіб’ється на допомогу завжди прийдуть майстри з авторизованого сервісного центру Xiaomi — з компанії Олмак. Ми швидко і якісно відновимо ваш апарат та дамо цінну пораду (безкоштовно:)

Причин, через які перестав працювати mi 9t, як і будь-який складний апарат може бути безліч. Хоча це дуже надійна модель, але фізичні закони діють завжди.  В цій ситуції не слід впадати у відчай, на допомогу завжди прийдуть добрі майстри з авторизованого сервісного центру Xiaomi — з компанії Олмак. Ми швидко і якісно полагодим ваш аппарат та дамо цінну пораду (безкоштовно:)

Таке може трапитися, у випадку, коли mi 9t, впаде або камеру шось пошкодить. Це не буде вилою проблемою і в цій ситуції допоможуть майстри з авторизованого сервісного центру Xiaomi — компанії Олмак. Ми швидко і якісно полагодим ваш чудовий аппарат та дамо цінну пораду (безкоштовно:)

Як ми ремонтуємо пошкоджену техніку Xiaomi?

Відразу намагаємось, враховуючи багаторічний досвід, визначити характер пошкоджень та ступінь складності ремонту. Ми складаємо за словами кліента детальний опис дефекту. Якшо трапляється гарантійний випадок — ми оформлюємо безкоштовне обслуговування. Якщо ваш апарат не підлягає гарантіїї — оформлюємо безкоштовну діагностику.

Відразу після прийомки апарат передається інженеру для детального аналізу і рекомендацій шодо відновлення. Інженер максимально швидко надає інформацію про строки та ціну ремонту замовнику. У разі неможливості або недоцільності ремонту , плата за діагностику відсутня.

Цей етап найприємніший, бо відновлений апарат вже скоро знов радуватиме свого власника. Інженер робить останні тести й передає відремонтований апарат Вам. Це дуже чутлива мить, коли всі радіють гарно виконаній роботі. Ми за це отримуємо зароблені гроші, а ви — повністю полагоджений апарат з гарантією на всі виконані роботи.

Поширені запитання про ремонт Xiaomi 9t?

Більшість випадків, наприклад заміна програмного забезпечення та запчастин потребують небагато часу, від 1 години. Але, якшо ремонт складний, наприклад, апарат не вмикається чи потрапив у рідину — декілька днів.

На всі виконані роботи надається гарантія 14 днів.

Ціна ремонта Xiaomi Mi 9t  починається з 499грн і залежить від вартості запчастин.