м. Харків, вул. Космічна, 21, БЦ Space Hall, оф. 702

Ремонт Xiaomi Mi 10 lite

Ремонт mi10t lite

Шо робити, коли не працює Xiaomi Mi 10 lite?

В mi 10 lite гарний яскравий екран. Він значно дешевше ніж в про серіі це вже втішає. Ми впевнені, шо зможемо запропонувати кращу ціну  за виконання такої складної работи. Кращі майстри з авторизованого сервісного центру Xiaomi — з компанії Олмак швидко і якісно полагодять ваш чудовий апарат. Дамо гарантію та цінну пораду (безкоштовно:)

Причин, через які перестає працювати mi 10 lite, як і будь-який складний телефон багато. це може буди брак виробництва чи будь яка неприємна обставина.  Не варто впадати у відчай, на допомогу завжди прийдуть добрі майстри з авторизованого сервісного центру Xiaomi — з компанії Олмак. Ми швидко і якісно відремонтуємо ваш чудовий аппарат та дамо цінну пораду (безкоштовно:)

Причиною втрати властивості дзвонити чи заходити в мережу интернет може буди пошкодження SIM, приймального слоту, чи в системній платі. В такому разі варто звернутися до кращіх спеціалістів за допомогою. І в цій ситуції досвідчені майстри з авторизованого сервісного центру Xiaomi — компанії Олмак зможуть допомогти. Ми швидко і якісно надамо вам чудовий сервіс та відремонтуємо вааш Mi 10 lite 

Як ми ремонтуємо пошкоджену техніку Xiaomi?

Відразу намагаємось, враховуючи багаторічний досвід, визначити характер пошкоджень та ступінь складності ремонту. Ми складаємо за словами кліента детальний опис дефекту. Якшо трапляється гарантійний випадок — ми оформлюємо безкоштовне обслуговування. Якщо ваш апарат не підлягає гарантіїї — оформлюємо безкоштовну діагностику.

Відразу після прийомки апарат передається інженеру для детального аналізу і рекомендацій шодо відновлення. Інженер максимально швидко надає інформацію про строки та ціну ремонту замовнику. У разі неможливості або недоцільності ремонту , плата за діагностику відсутня.

Цей етап найприємніший, бо відновлений апарат вже скоро знов радуватиме свого власника. Інженер робить останні тести й передає відремонтований апарат Вам. Це дуже чутлива мить, коли всі радіють гарно виконаній роботі. Ми за це отримуємо зароблені гроші, а ви — повністю полагоджений апарат з гарантією на всі виконані роботи.

Поширені запитання про ремонт Xiaomi?

Більшість випадків, наприклад заміна програмного забезпечення та запчастин потребують небагато часу, від 1 години. Але, якшо ремонт складний, наприклад, апарат не вмикається чи потрапив у рідину — декілька днів.

На всі виконані роботи надається гарантія 14 днів.

Ціна ремонта Xiaomi Mi 10 lite починається з 499грн і залежить від вартості запчастин.