м. Харків, вул. Космічна, 21, БЦ Space Hall, оф. 702

repair Lenovo Legion
Lenovo Legion
repair Lenovo S5 Pro
Lenovo S5
repair Lenovo K5
Lenovo K5
repair Lenovo Z6
Lenovo Z6
  • Ремонт після потрапляння рідини Lenovo
    Ремонт після потрапляння рідини Lenovo від 999 грн

Шо робити, коли не працює Lenovo?

В вашому Lenovo, встановлено чудовий екран. Так він і коштує своїх грошей. Але не варто впадати у відчай, на допомогу завжди прийдуть краші майстри з сервісного центру компанії Олмак. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів ремонту пошкодженого скла або заміни дісплея в сборі. Швидко і якісно полагодим Ваш чудовий апарат та дамо цінну пораду (безкоштовно:)

Причин, через які перестав працювати Lenovo, як і будь-який складний апарат може бути безліч. Хоча це дуже досконалий телефон, але фізичні закони діють без виключень.  І в цій ситуції не варто впадати у відчай, на допомогу завжди прийдуть досвідчені майстри з сервісного центру Олмак. Ми швидко і якісно полагодим Ваш чудовий апарат та дамо цінну пораду (безкоштовно:)

Так може бути, хоча й не повинно. Причин, через які Lenovo, як і будь-який інший апарат може вийти з ладу безліч. Бо сучасний телефон, він, як складний комп’ютер потребує іноді спеціального обслуговування. Ми швидко і якісно з’ясуємо всі причини та полагодим Ваш чудовий апарат.

Як ми ремонтуємо пошкоджену техніку Lenovo?

Відразу намагаємося, враховуючи багаторічний досвід, визначити характер пошкоджень і ступінь складності ремонту. Складаємо за словами клієнта детальний опис дефекту. Якщо недолік підлягає гарантії — оформляємо безкоштовне обслуговування. Якщо ваш апарат не підлягає гарантії — оформляємо безкоштовну діагностику і наступний платний ремонт.

Відразу після приймання апарат передається інженеру для детального аналізу і рекомендацій по відновленню. Інженер передає інформацію про терміни і ціною ремонту замовнику. У разі неможливості або недоцільності ремонту, плата за діагностику не стягується.

Цей етап найприємніший, адже відновлений апарат вже скоро знову буде радувати свого власника. Інженер робить останні тести і передає відремонтований апарат Вам. Всі задоволені добре виконаною роботою. Ми за це отримуємо зароблені гроші, а Ви — повністю робочий апарат з гарантією на всі виконані роботи 14 днів + окрему гарантію на деталі.

Поширені запитання про ремонт Lenovo

Більшість випадків, наприклад, заміна програмного забезпечення потребують небагато часу, від 1 години. Але, якщо ремонт складний, наприклад, апарат не включається або потрапив в рідину — кілька днів.

На всі виконані роботи надається гарантія 14 днів. І окремо, гарантія на запчастини.

Вартість ремонту Lenovo починається від 499 грн і залежить від пошкодження і вартості запчастин.

Потрібна допомога з іншим приладом? Подзвони нам або залиш свій номер, ми із задоволенням допоможемо.

Узнать о ремонте

recall

Введите номер телефона, мы перезвоним Вам в ближайшее время.