м. Харків, вул. Космічна, 21, БЦ Space Hall, оф. 702

repair Huawei P40 Pro
Huawei P40 Pro
repair Huawei P30 Pro
Huawei P30 Pro
repair Honor X10
Honor X10
repair Honor 10 Lite
Honor 10 Lite
  • Ремонт після потрапляння рідини Huawei Honor
    Ремонт після потрапляння рідини Huawei Honor від 999 грн

Шо робити, коли не працюєHuawei Honor?

В вашому Huawei, мабуть, найбільш досконалий екран сьогодення. Так він і коштує своїх грошей. Але не варто впадати у відчай, на допомогу завжди прийдуть краші майстри з сервісного центру компанії Олмак. Ми швидко і якісно полагодим Ваш чудовий апарат та дамо цінну пораду (безкоштовно:)

Причин, через які перестав працювати Huawei, як і будь-який складний апарат може бути безліч. Хоча це дуже досконалий телефон, але фізичні закони діють без виключень.  І в цій ситуції не варто впадати у відчай, на допомогу завжди прийдуть досвідчені майстри з сервісного центру Олмак. Ми швидко і якісно полагодим Ваш чудовий апарат та дамо цінну пораду (безкоштовно:)

Так може бути, хоча й не повинно. Причин, через які Honor, як і будь-який інший апарат може вийти з ладу безліч. Хоч це й флагман — кращій апарат від Huawei, але він, як складний комп’ютер потребує іноді обслуговування. Ми швидко і якісно з’ясуємо всі причини та полагодим Ваш чудовий апарат.

Як ми ремонтуємо пошкоджену техніку Huawei?

Відразу намагаємось, враховуючи багаторічний досвід, визначити характер пошкоджень та ступінь складності ремонту. Ми складаємо за словами кліента детальний опис дефекту. Якшо трапляється гарантійний випадок — ми оформлюємо безкоштовне обслуговування. Якщо Ваш апарат не підлягає гарантіїї — оформлюємо безкоштовну діагностику.

Відразу після прийомки апарат передається інженеру для детального аналізу і рекомендацій шодо відновлення. Інженер максимально швидко надає інформацію про строки та ціну ремонту замовнику. У разі неможливості або недоцільності ремонту, плата за діагностику відсутня.

Цей етап найприємніший, бо відновлений апарат вже скоро знов радуватиме свого власника. Інженер робить останні тести й передає відремонтований апарат Вам. Це дуже чутлива мить, коли всі радіють гарно виконаній роботі. Ми за це отримуємо зароблені гроші, а ви — повністю полагоджений апарат з гарантією на всі виконані роботи.

Поширені запитання про ремонт Huawei Honor

Більшість випадків, наприклад, заміна програмного забезпечення та запчастин потребують небагато часу, від 1 години. Але, якщо ремонт складний, наприклад, апарат не вмикається чи потрапив у рідину — декілька днів.

На всі виконані роботи надається гарантія 14 днів.

Ціна ремонта Huawei починається з 499 грн і залежить від вартості запчастин.

Потрібна допомога з іншим приладом? Подзвони нам або залиш свій номер, ми із задоволенням допоможемо.

Узнать о ремонте

recall

Введите номер телефона, мы перезвоним Вам в ближайшее время.