м. Харків, вул. Космічна, 21, БЦ Space Hall, оф. 702

Ремонт iPhone 12 Pro Max
iPhone 12 Pro Max
Ремонт Apple iPhone 12Pro
iPhone 12 Pro
Ремонт Apple iPhone 12
iPhone 12
Ремонт Apple iPhone 12 mini
iPhone 12 Mini
Ремонт iPhone 11 pro max
iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro
iPhone 11
iPhone SE 2020
Ремонт Apple iPhone XS Max
iPhone XS Max
Ремонт Apple iPhone XS
iPhone XS
iPhone X
Ремонт Apple iPhone Xr
iPhone Xr
Ремонт iPhone 8 plus
iPhone 8/ 8plus
Ремонт iPhone 7/ 7plus
iPhone 7/ 7plus
Ремонт iPhone 6s/ 6s plus
iPhone 6s/ 6s plus
Ремонт iPhone 5S/ 5SE
iPhone 5S/ 5SE
  • Ремонт після потрапляння рідини iPhone
    Ремонт після потрапляння рідини iPhone від 999 грн

Шо робити, коли не працює iPhone?

В вашому iPhone, мабуть, найбільш досконалий екран сьогодення. Так він і коштує своїх грошей. Але не варто впадати у відчай, на допомогу завжди прийдуть краші майстри з сервісного центру компанії Олмак. Ми швидко і якісно полагодим Ваш чудовий апарат та дамо цінну пораду (безкоштовно:)

Причин, через які перестав працювати iPhone, як і будь-який складний апарат може бути безліч. Хоча це дуже досконалий телефон, але фізичні закони діють без виключень.  І в цій ситуції не варто впадати у відчай, на допомогу завжди прийдуть досвідчені майстри з сервісного центру Олмак. Ми швидко і якісно полагодим Ваш чудовий апарат та дамо цінну пораду (безкоштовно:)

Так може бути, хоча й не повинно. Причин, через які iPhone, як і будь-який інший апарат може вийти з ладу безліч. Хоч це й флагман — кращій апарат від Apple, але він, як складний комп’ютер потребує іноді обслуговування. Ми швидко і якісно з’ясуємо всі причини та полагодим Ваш чудовий апарат.

Як ми ремонтуємо пошкоджену техніку Apple?

Відразу намагаємось, враховуючи багаторічний досвід, визначити характер пошкоджень та ступінь складності ремонту. Ми складаємо за словами кліента детальний опис дефекту. Якшо трапляється гарантійний випадок — ми оформлюємо безкоштовне обслуговування. Якщо Ваш апарат не підлягає гарантіїї — оформлюємо безкоштовну діагностику.

Відразу після прийомки апарат передається інженеру для детального аналізу і рекомендацій шодо відновлення. Інженер максимально швидко надає інформацію про строки та ціну ремонту замовнику. У разі неможливості або недоцільності ремонту, плата за діагностику відсутня.

Цей етап найприємніший, бо відновлений апарат вже скоро знов радуватиме свого власника. Інженер робить останні тести й передає відремонтований апарат Вам. Це дуже чутлива мить, коли всі радіють гарно виконаній роботі. Ми за це отримуємо зароблені гроші, а ви — повністю полагоджений апарат з гарантією на всі виконані роботи.

Поширені запитання про ремонт Apple

Більшість випадків, наприклад, заміна програмного забезпечення та запчастин потребують небагато часу, від 1 години. Але, якщо ремонт складний, наприклад, апарат не вмикається чи потрапив у рідину — декілька днів.

На всі виконані роботи надається гарантія 14 днів.

Ціна ремонта apple iPhone починається з 499 грн і залежить від вартості запчастин.

Потрібна допомога з іншим приладом? Подзвони нам або залиш свій номер, ми із задоволенням допоможемо.

Узнать о ремонте

recall

Введите номер телефона, мы перезвоним Вам в ближайшее время.